+420 480 020 123

EKSER, s.r.o.

Jsme účetní společnost jejíž kořeny v podobě jednatele firmy působí na trhu již od roku 1990. Od té doby, kdy Ing. Rudolf Sobota začal s prvním zákazníkem, se neustále naše klientela rozrůstá jak co do počtu, tak do pestrosti různých forem podnikatelů a společností. S tím roste i šíře námi nabízených služeb a můžeme tak poskytnout ucelený ekonomický, finanční a personální servis. Náš úspěch spočívá ve spokojenosti zákazníka, který poté doporučí naši společnost potenciálním klientům a tak vzniká 95% naši klientely. Dalším faktorem našeho úspěchu je také motto:

K PENĚZŮM KLIENTA SE MUSÍME CHOVAT JAKO BY BYLY NAŠE

To pro nás znamená, že hledáme cesty v rámci zákona, které by klientovi ušetřili maximum zbytečných daňových a finančních výdajů. Pokud klient akceptuje naše návrhy, dochází k úspoře peněžních prostředků, které může Vaše firma využít jiným vhodnějším způsobem. Tyto změny samozřejmě obhajujeme při případných kontrolách a kdyby došlo k jejich neuznání, přechází zodpovědnost na nás. To je dáno garancí ve smlouvě s klientem.

Stejně garantujeme správnost vedení účetnictví a daňové evidence ve firmách, kde ho vedeme, nebo tam, kde provádíme supervizi. Naše služby nabízíme i podnikatelům, kteří se dostanou do křížku především s finančním úřadem. Případ posoudíme a dojdeme-li k názoru, že ještě existuje cesta jak klienta alespoň z části zachránit, převezmeme případ a uděláme vše pro to, aby klient maximálně uspěl.

Naše specializace

Řešení problémů s finančními úřady je specializací jednatele firmy již od roku 1990. Právě proto, aby se nemusel za své kroky při jednání s finančními úřady zpovídat komoře daňových poradců, (která je spíše prodlouženou rukou finančních úřadů než obhájce klienta) nemá statut daňového poradce. Pro speciální služby, jako je např. odklad daně, s několika daňovými poradci spolupracuje a zajistí jejich služby.

V „souboji“ s finančními úřady již máme řadu úspěšných výsledků a našim klientům jsme již ušetřili mnohamilionové částky.

Kdo pro Vás bude pracovat

Zakladatel a jednatel firmy je absolventem ekonomické fakulty VŠD v Žilině s hlavní specializací na ekonomiku. Účetním a daňovým službám se nepřetržitě věnuje od roku 1990. Mimo zodpovědnosti za všechny daně, organizuje oblast vedení „podvojného“ účetnictví a komunikaci s finančními úřady.

Paní Martina Liksomrová DiS je diplomovanou specialistkou pro daně a účetnictví a ve firmě zodpovídá za metodiku účetnictví a aplikaci nových zákonných ustanovení. Organizuje oblast daňové evidence.

Paní Ivana Mudruňková zajišťuje veškerou komunikaci se všemi pojišťovnami a pro klienty zajišťuje především oblast personalistiky a mezd. Zodpovídá za neziskové organizace a účetnictví obcí.

Dále pro Vás pracují naše externí účetní, smluvní právníci, auditoři a daňoví poradci pro zajištění všech Vašich požadavků k maximální spokojenosti.

S námi máte komplexní řešení všech ekonomických, finančních a personálních agend.

Další aktivity

Autoklub Mimoň

Pořádáme od roku 2011 každý rok automobilovou orientační soutěž „EKSER RALLYE“

 • 2012 jako mistrovství ČR
 • 2013 jako soutěž pro začínající posádky, jedna posádka od 2013 v nominaci M ČR
 • 2014 se jede jako Český pohár
 • Sponzoring

  Přispěli jsme na 2 auta pro sociální služby, každoročně přispíváme na akce červeného kříže a na vybavení pro některé lékaře v České Lípě. Cestou Autoklubu Mimoň jsme zajistlili dotace na mezinárodní MČR ručně ovládaných automobilů (vozíčkáři) a další.

  Povinné údaje podle Obchodního zákoníku

  EKSER s.r.o.
  IČO : 25000152
  DIČ : CZ25000152
  Registrace : MS Praha C214591